Sportovní oddíl dětí a mládeže

28.9.2017 trénink karate není - jsou prázdniny !!

 

 

 

Závody 2/2 2017 plán

7.10. 2.kolo NP žáci Kladno      - Filip, Ondra

14.10. North Boh. Ústí               - Adam, Filip, Ondra, Honza , Christina

11.11. 3.kolo NP dorost Praha    - Adam

18.11. VC Ml.Boleslav                 - Adam, Filip, Ondra, Honza , Christina

2-3.12  MČR K.Vary                   - dle nominace

16.12. Van. pohár Ústí  do 6.kyu - Ondra, Honza , Christina

 

Závody:

10.6.2017  Přebor Říčany          8-7.kyu

                          Christina 2.místo    Ondra 1.místo

 

 

1.kolo NP žáci Trutnov  Filip kumite 2. místo

 

20.5. Slavia Cup 2017 Liberec

 

           Honza 1.místo                             Ondra 1.místo

 

 

Přebor Prahy : 6.5.2017

 

Adam  kumite 1.místo

Filip   kumite  2.místo

Christina kata 3.místo

Ondra      kata 3.místo

 

Adam kumite 1.místo

 

 

 

 

 

Honza na prvních závodech                      Christina získala první medaili 

 

Ondra bojuje o medaili                             Ondra získává na PP třetí místo

 

Adam seminář kumite Č.Budějovice 2017

Soupeře Adam proháněl............

 

Závody 8.4.2017 Č.Lípa 

Ondra     kata 1.místo

Filip        kata 1.místo

           kumite 3.místo

Christina kata 4.místo

(první závody !!!)

Ondra na třetích závodech vyhrál a získal pohár a zlatou medaili..........

 Filip nenašel přemožitele a vyhrál pohár a zlatou medaili....... 

Christina na prvních závodech získala čtvrté místo...........

 

 

Závody 18.3.2017  Ústí n.Labem

Ondra kata 3.místo

Filip   kata 3.místo

         kumite 2.místo

 

 

Závody 4.3.2017 Kesl Cup - Praha  

Adam kumite 2.místo

                                          Adam stříbro v kumite dorostu                            

 

 Letní soustředění Domoušice   29.7. - 5.8.2017

Závodní družstvo + 3 volná místa .....

 

 

 

                   V úterý 20.12. poslední trénink v roce 2016

  
  Za obrázek  cukroví.......                       Všem chutnalo........

 

  Nejkrásnější cukroví měli Matěj, Ondra a Tomáš.....

 

 

                  25.6.2016 Sporovní den dětí v Domoušicích

                                   Na zříceníně hradu Pravda

 

 

                           Kulečník

 

                   Šipky                                                  Překážková dráha

 

                  Petanq                                                   Stolní tenis

                                                      Borůvky

                                                  Svačina

 

4.6.2016 Přebor Prahy:

Tři závodníci = 4 medaile

Filip      kumite 1.místo  kata 3.místo

Martin    kumite 2.místo

Adam     kumite 3.místo

 

 

Závody 28.5.2016  NP Havířov

  Adam 3.místo kumite

 

 

Závody 14.5.2016 GP Ústí

   Adam 3.místo kata + 3.místo kumite

 

Závody 16.4.2016 Wakizaši Nymburk

4 závodníci = 6 medailí

Zuzka  3.místo kata   2.místo kumite

Ondra 3.místo kata   2.místo kumite

Filip   3.místo kata   

Adam 3.místo kumite

Blahopřejeme !!

Katy:

 

 

 

Kumite:

 

 

 

 

 Závody 2016 - návrh

         Národní poháry:

Dorost:                              Źáci:

x                                        11.6.    Lovosice

28.5.  Havířov                   22.10.   České Budějovice

8.10.  Jablonec n. Nisou     12.11.   Brno

 

Plán:

10.4. 1-NP Dorost Ústí n. Orlicí  

16.4. Wakizaši Nymburk 

7.5. Memoriál Louny 

14.5 GP Ústí n. Labem

28.5. 2-NP Dorost Havířov

xx 

11.6. 2-NP Žáci Lovosice

Pražský přebor - červen 4.6. ??

1-2.10. GP Plzeň

8.10. 3-NP Dorost Jablonec n. Nisou 

15.10. North Ústí n.Labem

22.10. 2-NP Žáci České Budějovice

12.11. 3-NP Žáci Brno

19.11. VC Ml.Boleslav

3-4.12  MČR- Praha

 

 

Výlet do Prokopského údolí 24.12.2015 krmením lesní zvěře 14-účastníků

Trenér fotíííííííííííí

 

 

 

Ve čtvrtek 17.12.2015 je poslední trénink karate

Začínáme zase  v úterý   5.1.2016

 

                  Členové oddílu na vánočním tréninku 17.12.2015

 

 

 

 

 

  Vánoční cena Ml.Boleslav 21.11.2015  -mezinárodní závody

Zuzka : stříbro v kumite

Filip   : 2x bronz kata-kumite

 

 

Národní pohár v Hodoníně 10.10.2015:

 

Ondra : kata 1.místo   kumite  3.místo

Adam : kumite 3.místo

Ondřej zase vyhrál Národní pohár v kata:  Wado vítězí nad Shotokanem

                      

                   Adam je s třetím místem v kumite spokojen

 

 

 

Letní soustředění 2015

  

 

 

 

KP Ústí n.L.6.6.2015 žáci trenéra dorůstají....a medaile cinkají!!!!!

 

 


                                                     Závody: 13.12.2014 Ústí n.L.

                           

                        Tři závodníci = tři poháry

Julie Kodadová   kata 1.místo

Filip Zídek         kata 1.místo + kata DUO 1.místo 

Adam Vrba        kata 2.místo + kata DUO  1.místo 

 

 

Závody 22.11.2014 Ml.Boleslav

Ondra Šťáhlavský kata     1.místo

Zuzka Šimáčková kata     2.místo

Zuzka Šimáčková kumite 2.místo

Filip Zídek kumite            2.místo

                       Ondra opět vyhrál - pohár  a medvěd stály za to.......

                                   (medvěd se mu do postele  nevešel.....)

                      

                      Julča tentokrát na 5 místě z 18. závodníc

                                         Ale Kiai umí...........!

 

                                     2.11.2014 Praha

     .

                       

                    Ondrovo první mistrovský titul ČABK- 2014

1.11.2014 Trutnov

 

Kata Pinan Nidan

                          

                   Dva trenéři+jeden závodník=3x zlaté medaile

 

 

 

Adam se bil jako lev....                          Soupeři před ním padali k zemi..... 

Po urputném boji získal Adam  v kumite  3.míso - blahopřejeme .......

 

-11.10. GP Ústí mezinárodní závody - 380 závodníků....

Filip získal 2.místo v kumite

 

2014  Praha-Turnaj pro začátečníky do 6.kyu

              

                       Marek 1.místo a Ondra 3.místo v kata

 

 

 

14.6.KP Ústí

Kata: 1.místo Zuzka

         2.místo Julie

         3.místo Marek

         3.místo Omdráš

Kumite:

         1.místo Zuzka

         2.místo Adam 

 

31.5. Chodov

Kata:   1.místo Ondřej Šťáhlavský

 

10.5. Wakizaši Nymburk:

Kata   :  3.místo Zuzka

             3.místo Julča

Kumite:  3.místo Zuzka

 

 

4.5. Přebor Prahy:KATA- 4 závodníci = 6 medailí  KUMITE 2 závodníci = 2 med.



      

 


Závody 22.3.2014 Louny: 

Julča + Sandra - 3.místo Kata Duo

Filip                  -2.místo Kumite

Adam                 -3.místo Kumite

 

Závody 19.1.2014: Praha

                                      1.místo Zuzka          3.místo Filip

ostatní 4-5-6 místo

 

                               

Na podzim 2013 jsme získali z 5-ti závodů   13 medailí !!

1.místo 5x

2.místo 4x

3.místo 4x

4-5.místo 2x    

 

 

15.12.2013- Pohár talentů Ústí: 4 závodníci = 4 medaile

1.místo Kodadová Julie - 8.kyu

2.místo Paulerová Sandra - 6.kyu

2.místo Vrba Adam - 6.kyu

3.místo Zídek Filip - 6.kyu

A zase medaile.............

 

 

 

Tombola byla bohatá a hlavní cenu- uzenou šunku vyhráli naší závodníci...

 

30.11.2013  VC Chodova:

2.místo Ondřej Šťáhlavský 8. kyu  z 18-ti závodníků
 
   
 

2.11.2013            -Trutnovský dráček  -  tři závoníci =6 medailí

Ondřej Šťáhlavský  :        kata 3. místo 8-7 kyu         2. místo OPEN

Julie Kodadová     :          kata  1. místo 8-7 kyu        3. místo OPEN

Zuzka Šimáčková    :         kata  1. místo  OPEN

                                       kumite 1.místo

 

      

                        

                 Nejlepší byla Zuzana jak v Kata tak i v Kumite !!!

 

12.10.2013   Ústí n.Labem

                          

  

Nábor nových členů:  pořádáme na podzim  září - říjen - děti od 6-ti let- informace na telefonu  603 515 727

 

Od roku 1997 cvičíme na ZŠ Klausova - Praha 5 Stodůlky - Velká Ohrada: út + čt od 17:00 hod do 18:30 hod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografie použita dle Creative Commons J McSporran  © 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode